Výškové práce Praha

Výškové práce - 7 nejprováděnějších prací ve výškách

Pracujeme v oboru stavebnictví, kde rozsah činností je velmi široký. Seznam prací by byl nudným výčtem. Chcete-li rychlý přehled, co opravdu děláme, vybrali jsme pro vás několik nejžádanějších prací, kterými nás v současné době nejvíce zaměstnáváte.
H7.cz - výškové práce

Klempířské práce
Odstraňování problémů se zatékáním - oprava klempířských prvků, výměna žlabů, svodů, kotlíků, parapetů. Snažíme se ctít klempířské řemeslo. Klasické postupy práce aplikujeme na většině zakázkách. Zvládneme oplechování průběžné římsy či okenního parapetu tak, že voda správně odtéká :) A je to tím, že si umíme podklad řádně vyspádovat.

Zapravování děr po ptácích, instalace maket dravců
Často se zateplené fasády na panelových domech stávají útočištěm datlovitých ptáků. Dokáží vyklovat hluboké díry. Opravujeme takto vzniklé díry ve skladbě původní omítky. Jako prevenci montujeme na exponované stěny ma makety dravců.

Rampouchy na střechách, rampouchy na okapech
Nebezpečné návěje, rampouchy a námraza. Zabýváme se také odstraňováním sněhových návějí, námraz, rampouchů ze střech domů a jiných nepřístupných míst. Odstraňování rampouchů s expresní dobou zásahu. volejte 774 405 687

Nátěr fasád
Natíráme pro stavební firmy fasády čerstvě zateplených fasád panelových domů poté, co bylo odstraněno lešení a objevily se různé nedostatky (špatně natažená omítka, steklá omítka, zapomenutá místa, apod.

Zednické opravy fasád domů
Málo členité fasády domů (především dvorní fasády) dokážeme opravit bez nutnosti montáže lešení. V případě nutnosti si však lešení obstaráme také. Často opravujeme poškozené římsy, šambrány a ostatní prvky na domech, které mnohdy svým poškozením ohrožují bezpečnost v bezprostředním okolí domu. Samozřejmým krokem takové opravy je i odstranění příčiny poškození zednických prvků - většinou zatékání.

Kontrola, výměna, oprava střešní krytiny
Nepříznivé počasí napáchá na střechách mnohdy jen malé škody, které jsou ovšem příčinou zatékání do objektů a poškozování dalších částí střešní konstrukce. Vyměňujeme poškozené tašky, hřebenáče apod. Součástí takové kontroly (opravy) je zároveň i čištění střešních žlabů.

Asistenční služba
Wifi technologií, elektroinstalace, vzduchotechnika často vede světlíky, po strmých střechách apod. Asistujeme montážním týmům při jejich zavádění v jinak nepřístupných místech.

Návrat na: Výškové práce Praha.

Tomáš Grygar, 774 405 687, tomas.grygar(.zavináč..)h7.cz | Miroslav Šipčiak, 603 293 377, miroslav.sipciak(.zavináč..)h7.cz